Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

26 Inç PAS Electric Bike Fat Gomë Snow Motoçikletë Fat Bike

 • Detaje
 • Video
BIKICIKLETA ELEKTRIKE

Apollo Sports Technology vazhdon gjithmonë të projektojë dhe prodhojë biçikletën elektrike më të mirë për ju! Ne mund të furnizonim të gjitha llojet e biçikletave elektrike. Pas 16 vitesh zhvillimi, Apollo Sports Technology Electric Bicycle ka arritur një pozicion udhëheqës në Kinë. Bazuar në përvojën e pasur të prodhimit dhe aftësinë e shkëlqyer të kërkimit dhe zhvillimit, biçikletat elektrike Apollo Sports Technology janë shitur me sukses në të gjithë botën me një çmim konkurrues dhe cilësi të besueshme.

 • Biçikletë elektrike
 • BIGBOY 3S

  48V 500W 45KM/H

 • Biçikletë elektrike
 • Biçikletë elektrike
 • Biçikletë elektrike
 • 2020 NXEHT
SPECIFIKIMETFRAMEAlloy 6061 T6
FORKFATMAN 26 "Pirun pezullues
FURATektro Frena mekanike e diskut
BARI I TRAJTIMITAliazh
STEMAliazh MAX-50 Promax
ShalëSU-E6219
GripMbytës FT158XT + rrokje HT422
TyreCST/C1752/26*4.0 + shirit najloni
RIMRim aliazh me humbje peshe Vrima +çeliku folën
DerailleurShimano Tourney 7 shpejtësi
LEHTAReflektor F/R
DisplayT319 ekran normal
ENGINEMotori Shengyi DGW25N 36V 250W
BATTERY36V10.4AH Bateri litiumi kinez, e lëvizshme me çelës
KontrolluesKontrolluesi i valës sinusale
SENSORSistemi i ndihmës me 12 magnet
Qty80PCS / 20 'GP
192PCS / 40 'HQ


KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA

ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
MBRAPA

Asnje

MARS M3

NEXT