Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

180CC RFZ COMMANDER 200 ATV/Quad All terren OEM fabrika T3B

 • Detaje
 • Video
ATV & QUAD

Ne dizajnojmë ATV/Quadin më të mirë për ju! Dhe ne ofrojmë një gamë të gjerë ATVS/Quads si motoçikleta jashtë rrugës, në motoçikleta rrugore dhe biçikleta gropa. Sekreti i suksesit të Apollo Sports Technology është në projektimin dhe prodhimin e produkteve që ofrojnë performancë të ekuilibruar, cilësi të lartë, besueshmëri dhe përshtatje të shkëlqyer, përfundim dhe çmim Pra, hidhini një sy asaj që Apollo Sports Technology mund t'ju ofrojë në mënyrën e produkteve kryesore të Azisë!

 • ATV
 • RENDI

  200 T3B

 • ATV
 • ATV
 • ATV
 • T3B

  2020 NXEHT

SPECIFIKIMETLLOJI I ENGJINS180cc, FNR, CVT, Një cilindër, Ftohje me vaj
KARBURATORPD24
DRIVE#530 makinë zinxhir
NDALIMIFillimi elektrik
SHPEJTESI MAKSIMALE60km / h
Kapaciteti i rezervuarit6L / Çelik
Rrota FR & RRFr: Rim çeliku, 23 × 7-10 "; Rr: Rim çeliku, 22 × 10-10" gomë jashtë rrugës
LEHTALlambë normale
METRA E SHPEJTSISShpejtësi LCD matës
FR & RR ABSORBER SHOKUAmortizues hidraulik
FURADisku Fr & Rr frenon në këmbë
HANDLEBAR/KUADRIçelik
ARM I RRETHIS SAR PASURçelik
MUERçelik
BAJTS I BUGSTransportuesi i bagazheve prej çeliku para dhe mbrapa
MBROJTS HANDLERBARme/ Plastike
RIMA T BE RREZAVE PLASTIKEMe / Plastike
LARTësia e ulëses790mm
LOAD MAX150kgs
GW / NW180 kg / 208 kg
PASTRIMI I TOKS160mm
PIRMBAJTJA E NDURTUAR E PRODUKTIT1670mm × × 1020mm 1100mm
PIRMBAJTJA E PAKETIMIT TD PRODUKTIT1465mm × × 870mm 860mm
KOMANDAN T3B

• (Opsion) Plastikë tërheqëse dhe unike e shtypur me ujë. • Aksi i pasmë Mënyrat Antiloose, Mënyra e dyfishtë kundër lirimit, pa u liruar dhe më e sigurt: Mekanizmi i mbylljes së arrave të dyfishta

ENGINE
KOMANDAN T3B

Qëllimi ynë është të jemi zgjedhja e parë në automjetet sportive. Ne jemi të ngazëllyer për produktet tona të reja dhe shpresojmë që të sjellin më shumë pasion tek klientët.

KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
Llamba dhe LANTERNS
 • Llamba dhe LANTERNS
 • Llamba dhe LANTERNS
 • Llamba dhe LANTERNS
KOMANDAN T3B

Ne e kuptojmë rëndësinë e gjeometrisë së duhur të kornizës, tolerancave të sakta dhe përdorimit të metaleve që ofrojnë cilësi më të lartë dhe materiale që ofrojnë performancë.

  SEAT
  • SEAT
  • SEAT
  • SEAT
PUN B & GRAFIK

Fabrika jonë mirëpret OEM dhe ODM Prodhim sipas nevojave të klientëve. Ne ju mirëpresim sinqerisht dhe ju ftojmë të bashkoheni me ne në shtrimin e së ardhmes sonë premtuese reciproke. Ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni me nevojat tuaja të OEM ose ODM.

DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
MBRAPA

Komandanti RFZ 200

Asnje

NEXT