Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

E popullarizuar në Evropë 180CC ATV & Quads All terren prodhues ATV CE

 • Detaje
 • Video
ATV & QUAD

We design the best ATV/Quad for you! And we offer a wide range ATVS/Quads as off road motorcycle, on road motorcycle and pit bike.The secret of  apollo Sports Technology’s success is in designing and manufacturing products that offer balanced performance, high quality, reliability and excellent fit and finish and price.So take a look at what  apollo Sports Technology has to offer you in the way of Asia’s Leading Edge products!

 • ATV
 • RENDI
  200
 • ATV
 • ATV
 • ATV
 • 2020 NXEHT
SPECIFIKIMETLLOJI I ENGJINS140cc, FNR, Semi-automatike, Një cilindër, Ftohje me ajër
KARBURATORPZ27
DRIVE#428 makinë zinxhir
NDALIMIFillimi elektrik
SHPEJTESI MAKSIMALE40km / h
Kapaciteti i rezervuarit2.2L / Plastike
Rrota FR & RRFr: Rim çeliku, 19*7-8 "; Rr: Rim çeliku, gomë jashtë rrugës 18*9.5-8"
LEHTALlambë LED
METRA E SHPEJTSISShpejtësi LCD matës
FR & RR ABSORBER SHOKUAmortizues hidraulik
FURAFr Disk frena me dorë, Rr Disk frena me këmbë
HANDLEBAR/KUADRISaldim çeliku /robot
ARM I RRETHIS SAR PASURSaldim çeliku /robot
MUERçelik
BAJTS I BUGSTransportuesi i bagazheve prej çeliku para dhe mbrapa
MBROJTS HANDLERBARme/ Plastike
RIMA T BE RREZAVE PLASTIKEMe / Plastike
LARTësia e ulëses760mm
LOAD MAXkgs 100
GW / NW128 kg / 142 kg
PASTRIMI I TOKS125mm
PIRMBAJTJA E NDURTUAR E PRODUKTIT1470mm × × 970mm 1000mm
PIRMBAJTJA E PAKETIMIT TD PRODUKTIT1320mm × × 760mm 660mm
MOTOR & SHTRIM

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarit dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

ENGINE
Shasi

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarit dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
Llamba dhe LANTERNS
 • Llamba dhe LANTERNS
 • Llamba dhe LANTERNS
 • Llamba dhe LANTERNS
PUN B & GRAFIK

Ky RXF Mini i ri është mini motoçikleta e parë e zhvilluar me të njëjtat përfundime si biçikletat më të mëdha, duket si një 250cc! Më shumë se 12 muaj u deshën për të zhvilluar pezullimin e përshtatur për fëmijët, kjo biçikletë është bërë për fëmijët nga 3 deri në 7 vjeç. Isshtë e pajisur me motorin e ri elektrik automatik Zongshen 55cc.

  DEKALET
  • DEKALET
  • DEKALET
  • DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
MBRAPA

Komandanti RFZ 140

RFZ KOMANDANT 200 T3B

NEXT