Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

AM Child ATV/ kids ATV 70cc Dune Buggy Mini UTV 6 "2WD CE SPA EEC

 • Detaje
 • Video
ATV & QUAD

Ne dizajnojmë ATV/Quadin më të mirë për ju! Dhe ne ofrojmë një gamë të gjerë ATVS/Quads si motoçikleta jashtë rrugës, motoçikleta rrugore dhe biçikleta gropa. Sekreti i suksesit të Apollo Sports Technology është në projektimin dhe prodhimin e produkteve që ofrojnë performancë të ekuilibruar, cilësi të lartë, besueshmëri dhe përshtatje, përfundim dhe çmim të shkëlqyer. Pra, hidhini një sy asaj që Apollo Sports Technology mund t'ju ofrojë në rrugën e produkteve kryesore të Azisë!

 • ATV
 • KOMANDANI 70
 • ATV
 • ATV
 • ATV
 • 2020 NXEHT

  SERIA E KOMANDANIT

SPECIFIKIMETLLOJI I ENGJINS70cc, plotësisht automatik, Një cilindër, Ftohje me ajër
KARBURATORPZ19
DRIVE#428 makinë zinxhir
NDALIMIFillimi elektrik
SHPEJTESI MAKSIMALE40km / h
Kapaciteti i rezervuarit2.2L / Plastike
Rrota FR & RRFr: Rim çeliku, 145*7-6 "; Rr: Rim çeliku, gomë jashtë rrugës 145*7-6"
LEHTALlambë LED
METRA E SHPEJTSISPa shpejtësimatës
FR & RR ABSORBER SHOKUAmortizues hidraulik
FURAFr daulle frena me dorë, Rr disk frena me dorë
HANDLEBAR/KUADRIçelik
ARM I RRETHIS SAR PASURçelik
MUERçelik
BAJTS I BUGSPa
MBROJTS HANDLERBARPa
RIMA T BE RREZAVE PLASTIKEMe / Plastike
LARTësia e ulëses630mm
LOAD MAX65kgs
GW / NW84kgs / 95kgs
PASTRIMI I TOKS120mm
PIRMBAJTJA E NDURTUAR E PRODUKTIT1290mm × × 750mm 870mm
PIRMBAJTJA E PAKETIMIT TD PRODUKTIT1160mm × × 700mm 650mm


Shasi

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarit dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
PUN B & GRAFIK

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarit dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
MBRAPA

RFZ FALKON 140

Komandanti RFZ 140

NEXT