Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

Biçikletë malore elektrike 27.5" me bateri të fshehura Biçikletë malore elektrike EN15194

 • Detaje
 • Video
BIKICIKLETA ELEKTRIKE

Apollo Sports Technology vazhdon gjithmonë të projektojë dhe prodhojë biçikletën elektrike më të mirë për ju! Ne mund të furnizonim të gjitha llojet e biçikletave elektrike. Pas 16 vitesh zhvillimi, Apollo Sports Technology Electric Bicycle ka arritur një pozicion udhëheqës në Kinë. Bazuar në përvojën e pasur të prodhimit dhe aftësinë e shkëlqyer të kërkimit dhe zhvillimit, biçikletat elektrike Apollo Sports Technology janë shitur me sukses në të gjithë botën me një çmim konkurrues dhe cilësi të besueshme.

 • Biçikletë malore lektrike
 • MARS M3
 • Biçikletë malore lektrike
 • Biçikletë malore lektrike
 • Biçikletë malore lektrike
 • LG 36V7.8AH

  (10.4 AH)

SPECIFIKIMETFRAMEAlloy 6061 T6
FORKPezullimi RST për ose pirunin e diellit Suntour SF20-XCM
FURAFrenat mekanike të diskut Tektro
BARI I TRAJTIMITAliazh
STEMAliazh
ShalëDDK-5295
GripBS-725
TyreKenda K1047 27.5X2.1 + shirit najloni
RIMbuzë aliazh + çeliku foli
DerailleurShimano acera 3X7 me shpejtësi
LEHTAF/R dritë LED
DisplayEkran LCD KD-58C
ENGINEMotor pa furça Bafang G310
BATTERY36V 7.8AH Bateri litiumi kinez, e pa lëvizshme
Kontrollueskontrollues i valëve të sinusit
SENSORSistemi i ndihmës me 12 magnet
SIZE KARTONI148X27X80cm
Qty80PCS / 20 'GP; GP, 192PCS / 40 'HQ
KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
MBRAPA

BIGBOY 3S

Plutoni M1 Plus

NEXT