Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

RFZ Panther Child Quad Kids Atv Sports EEC/CE Farmer Utility Quad prodhues

 • Detaje
 • Video
ATV & QUAD

Ne dizajnojmë ATV/Quadin më të mirë për ju! Dhe ne ofrojmë një gamë të gjerë ATVS/Quads si motoçikleta jashtë rrugës, në motoçikleta rrugore dhe biçikleta gropa. Sekreti i suksesit të Apollo Sports Technology është në projektimin dhe prodhimin e produkteve që ofrojnë performancë të ekuilibruar, cilësi të lartë, besueshmëri dhe përshtatje të shkëlqyer, përfundim dhe çmim Pra, hidhini një sy asaj që Apollo Sports Technology mund t'ju ofrojë në mënyrën e produkteve kryesore të Azisë!

 • ATV
 • PANTHER

  Shasi

 • ATV
 • ATV
 • ATV
 • RACING

  110 / 125CC

SPECIFIKIMETLLOJI I ENGJINS110cc, FNR, Semi-automatike, Cilindër e vetme, Ftohje me ajër
KARBURATORPZ19
DRIVE#428 makinë zinxhir
NDALIMIFillimi elektrik
SHPEJTESI MAKSIMALE45km / h
Kapaciteti i rezervuarit2.2L / Plastike
Rrota FR & RRFr: Rim çeliku, 16*8.00-7 "; Rr: Rim çeliku, gomë jashtë rrugës 16*8.00-7"
LEHTALlambë normale
METRA E SHPEJTSISPa njehsor shpejtësie
FR & RR ABSORBER SHOKUAmortizues hidraulik
FURAFr Drum frena me dorë, Rr Disk frena me këmbë
HANDLEBAR/KUADRISaldim çeliku /robot
ARM I RRETHIS SAR PASURSaldim çeliku /robot
MUERçelik
BAJTS I BUGSTransportuesi i bagazheve prej çeliku të pasmë
MBROJTS HANDLERBARme/ Plastike
RIMA T BE RREZAVE PLASTIKEme/ Plastike
LARTësia e ulëses700mm
LOAD MAX75kgs
GW / NW123 kg / 138 kg
PASTRIMI I TOKS180mm
PIRMBAJTJA E NDURTUAR E PRODUKTIT1490mm × × 940mm 970mm
PIRMBAJTJA E PAKETIMIT TD PRODUKTIT1320mm × × 760mm 660mm
PUN B & GRAFIK

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarit dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
MBRAPA

RFZ Mikro 70

RFZ SNIPER 125

NEXT