Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

Biçikletë malore elektrike 27.5" Shimano Deore Biçikletë malore elektrike me 10 shpejtësi EN15194

 • Detaje
 • Video
BIKICIKLETA ELEKTRIKE

Apollo Sports Technology vazhdon gjithmonë të projektojë dhe prodhojë biçikletën elektrike më të mirë për ju! Mund të furnizonim të gjitha llojet e biçikletave elektrike. Pas 16 vitesh zhvillimi, biçikleta elektrike Apollo Sports Technology ka arritur një pozicion udhëheqës në Kinë. Bazuar në përvojën e pasur të prodhimit dhe aftësinë e shkëlqyer të kërkimit dhe zhvillimit, biçikletat elektrike Apollo Sports Technology janë shitur me sukses në të gjithë botën me një çmim konkurrues dhe cilësi të besueshme.

 • E-biçikletë
 • Plutoni M1 Plus
 • E-biçikletë
 • E-biçikletë
 • E-biçikletë
 • Bateria e integruar

  LG 36V 10.4AH

SPECIFIKIMETFRAMEAlloy 6061 T6
FORKPezullimi RST për ose pirunin e diellit Suntour SF20-XCM
FURATektro Frena mekanike e diskut
BARI I TRAJTIMITAliazh
STEMAliazh
ShalëDDK-5295
GripBS-725
TyreKenda K1047 27.5X2.1 + shirit najloni
RIMRim aliazh DP21 ALEX + çelik inox foli
DerailleurShimano Deore 10 shpejtësi
LEHTAReflektor para dhe mbrapa
DisplayEkran LCD KD-58C
ENGINEMotor pa furça Bafang G020 (më i fuqishëm)
BATTERY36V10.4AH Bateri litiumi kinez, e lëvizshme me çelës
KontrolluesKontrolluesi i valës sinusale
SENSORSistemi i ndihmës me 12 magnet
SIZE KARTONI148X27X80cm
Qty80PCS / 20 'GP, 192PCS / 40' HQ
KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
MBRAPA

MARS M3

Asnje

NEXT