Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

Biçikletë 140cc Pit Hyrja Niveli Pit Bike Për Kalërim Rinor Rinor

 • Detaje
 • Video
RACING

Në Apollo Sports Technology ne jemi të përkushtuar për të krijuar me dorë motoçikletat më inovative me 4 goditje në botë. Tani produktet tona gëzojnë një reputacion të mirë në shtëpi dhe në bord. Nën frymën e garave me motor, ne ofrojmë produkte të shkëlqyera për klientët në të gjithë botën. Vëmendja ndaj detajeve krijon suksesin e çdo produkti. Çdo person në Apollo Sports Technology e kupton se inovacioni i vazhdueshëm është ajo që na ndan nga të tjerët.

 • motoçikletë
 • RFZ Jaguar

  Shasi

 • motoçikletë
 • motoçikletë
 • motoçikletë
 • RACING

  125cc për të inicuarit,
  dhe 140cc/150cc

SPECIFIKIMET
LLOJI I ENGJINS140cc, tufë manuale (N-1-2-3-4), Një cilindër
carburetorPZ26
FTOHJEFtohja e ajrit
DRIVE#428 makinë zinxhir
NDALIMIFillimi i goditjes
SHPEJTESI MAKSIMALE85km / h
Kapaciteti i rezervuarit4.7L / Plastike
Rrota FR & RRFr: 70/100-17 "; R: Ngjitës i aliazhit të rimave të çelikut, gomë jashtë rrugës 90/100-14"
FORK PARAPirun i përparmë hidraulik i pakontrollueshëm
SHOKIMI I PASQYRTronditje hidraulike e pasme e parregullueshme
FURAFr Disk frena me dorë, Rr Disk frena me këmbë
timonFatbar çeliku
FRAMEçelik
ARM I RRETHIS SAR PASURçelik
MUERaliazh alumini
Drita e kokësPa
LOAD MAXkgs 75
NW / GW75 kg/ 88 kg
LARTësia e ulëses820mm
PASTRIMI I TOKS270mm
BAZA E RRETHIT1280mm
PIRMBAJTJA E NDURTUAR E PRODUKTIT1780 × × 780 1120 mm
PIRMBAJTJA E PAKETIMIT TD PRODUKTIT1380 × × 380 750 mm


Shasi

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarët dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
PUN B & GRAFIK

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarët dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
MBRAPA

RFZ Mini Jaguar 125

RFZ Y125

NEXT