Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

Motoçikleta 70cc Kids Off Road për udhëtime në natyrë

 • Detaje
 • Video
Gara RFZ

Në Apollo Sports Technology ne jemi të përkushtuar për të krijuar me dorë motoçikletat më inovative me 4 goditje në botë. Tani produktet tona gëzojnë një reputacion të mirë në shtëpi dhe në bord. Nën frymën e garave me motor, ne ofrojmë produkte të shkëlqyera për klientët në të gjithë botën. Vëmendja ndaj detajeve krijon suksesin e çdo produkti. Çdo person në Apollo Sports Technology e kupton se inovacioni i vazhdueshëm është ajo që na ndan nga të tjerët.

 • motoçikletë
 • KIDDY

  Shasi

 • motoçikletë
 • motoçikletë
 • motoçikletë
 • RACING

  70CC

SPECIFIKIMET
LLOJI I ENGJINSCilindër i vetëm 70cc, 4 goditje
TRANSMETIMIAutomatik
MDNYRA FillestareFillimi i goditjes (Kick dhe Start Electric: AGB 21G)
Fuqia MAX3.4(1±10%)/9000(1±5%)
Pezullimi i pasmëdaulle
FRAMEKornizë çeliku
PEZULLIMI I PARAPirun teleskopik para
LARTësia e ulëses630mm
BAZA E RRETHIT985mm
Rrota e përparme dhe e pasme2.5-10 ", 2.5-10"
Kapaciteti i rezervuarit3.5L
NW / GW50/58 kg
Gjatësia X gjerësia X lartësia1380X620X830mm
Qty105PCS / 20 'GP
240PCS / 40 'HQ


Motori & Shter

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarët dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

                               

ENGINE
KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
PUN B & GRAFIK

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarët dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
MBRAPA

Asnje

RFZ Gazelle 110

NEXT