Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

Biçikletë e ndotur për të rritur 250cc për trajnime për ngasje me biçikleta EEC

 • Detaje
 • Video
RACING

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën OPEN: 125cc për të inicuarit dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RXF OPEN është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

 • Dirt Bike
 • RX250 L
 • Dirt Bike
 • Dirt Bike
 • Dirt Bike
 • RACING

  250CC

SPECIFIKIMET
LLOJI I ENGJINSMotori ZongShen CB250, zhvendosje 223cc
carburetorPE28
FTOHJEFtohja e ajrit
DRIVE#530 makinë zinxhir
NDALIMIFillimi elektrik dhe fillimi i goditjes
POWER12 kw / 7000rpm
SHPEJTESI MAKSIMALE95km / h
Kapaciteti i rezervuarit6.5L
Rrota FR & RR

Rrota Fr: Rim dhe shpërndarës alumini, gomë jashtë rrugës 80/100-21 "

Rrota Rr: Rim dhe shpërndarës alumini, 100/90-18 "gomë jashtë rrugës"

FORK PARAPirun i përparmë hidraulik i rregullueshëm dyfish, distanca e udhëtimit 200mm
SHKURTI I REAR SHKOLLORLargësia hidraulike e vetme-e rregullueshme e amortizatorit të pasëm distanca 70mm
timonTimon yndyre alumini
NGJARJETKapëse alumini të falsifikuara
ARM KORNIZ//P RERMBAJTJE E PASQYRçelik
FURA

Fr frenave hidraulike dis frenoj me dorë, disk frenash φ270mm

Rr disku hidraulik i frenave frena në këmbë, disku i frenave φ240mm "

MUERStainless steel
HARNESI E WIRINGParzmore me tela të papërshkueshëm nga uji
LARTësia e ulëses910mm
Qty38PCS / 20 'GP 98PCS / 40' HQ


PUN B & GRAFIK

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarët dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
MBRAPA

RFZ THUNDER 250

Asnje

NEXT