Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

Biçikletë 125cc për të eksploruar shkretëtirën dhe për të marrë përvojë ekstreme në udhëtim

 • Detaje
 • Video
Gara RFZ

Në Apollo Sports Technology ne jemi të përkushtuar për të krijuar me dorë motoçikletat më inovative me 4 goditje në botë. Tani produktet tona gëzojnë një reputacion të mirë në shtëpi dhe në bord. Nën frymën e garave me motor, ne ofrojmë produkte të shkëlqyera për klientët në të gjithë botën. Vëmendja ndaj detajeve krijon suksesin e çdo produkti. Çdo person në Apollo Sports Technology e kupton se inovacioni i vazhdueshëm është ajo që na ndan nga të tjerët.

 • Motoçikletë
 • RFZ THUNDER 125
 • Motoçikletë
 • Motoçikletë
 • Motoçikletë
 • RACING

  ZongShen CB250

SPECIFIKIMET
LLOJI I ENGJINS125cc, tufë manuale (N-1-2-3-4), Një cilindër
carburetorPZ26
FTOHJEFtohja e ajrit
DRIVE#428 makinë zinxhir
NDALIMIFillimi i goditjes
SHPEJTESI MAKSIMALE75km / h
Kapaciteti i rezervuarit3.2L / Plastike
Rrota FR & RRRrota Fr: Rim çeliku, gomë jashtë rrugës 60/100-14 "
FORK PARARrota Rr: Rim çeliku, gomë jashtë rrugës 80/100-12 "
SHOKIMI I PASQYRPirun i përparmë hidraulik i parregullueshëm 770mm
timonGoditje e pasme hidraulike e rregullueshme 350mm
FRAMEShufër dhjami çeliku φ28mm
ARM I RRETHIS SAR PASURçelik
FURAçelik
MUERFr Disk frena me dorë, Rr Disk frena me këmbë
LARTësia e ulësesAlumin
LOAD MAX820mm
Drita e kokëskgs 75
ORE METRPa
Qty69PCS / 20 'GP , 166PCS / 40' HQ


Shasi

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarët dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
PUN B & GRAFIK

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarët dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
MBRAPA

RFZ Y125

RFZ THUNDER 250

NEXT