Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

Biçikletë 125cc Pit Hyrja Niveli Pit Bike Për Kalërim Rinor Rinor

 • Detaje
 • Video
RACING

Në Apollo Sports Technology ne jemi të përkushtuar për të krijuar me dorë motoçikletat më inovative me 4 goditje në botë. Tani produktet tona gëzojnë një reputacion të mirë në shtëpi dhe në bord. Nën frymën e garave me motor, ne ofrojmë produkte të shkëlqyera për klientët në të gjithë botën. Vëmendja ndaj detajeve krijon suksesin e çdo produkti. Çdo person në Apollo Sports Technology e kupton se inovacioni i vazhdueshëm është ajo që na ndan nga të tjerët.

 • motoçikletë
 • Seri RFZ Y
 • motoçikletë
 • motoçikletë
 • motoçikletë
 • RACING

  GJ 125CC
  GJ 140CC

SPECIFIKIMET
LLOJI I ENGJINS GJ125CC | GJ140CC
START Fillimi i goditjes | SHKARKO FILLIMI
carburetor TE GJITHE JU
TRANSMETIMI KUFT DORACAKE, 4 GAZHE (N-1-2-3-4)
FTOHJE Ftohje e ajrit | Ftohje e ajrit
RIM I HUNDR/I PASARM RIM ÇELIKU & SHQIPA E ALUMINIT
GOMA E PARA/E PARA GOMA E PARA 70/100-17 "/GOMA E PASUR 90/100-14" YUANXING
Frena e përparme / e pasme FURA E DISKUT: F Φ220mm / R Φ190MM, KALIPER PISTONSS DYFISHT
FRAME STEEL
ARM I RRETHIS SAR PASUR STEEL
timon DIAMETRI I ÇELIKUT FATBAR Φ 28 ~ Φ22MM / 760MM Gjatësia
NGARJE TREFISHT Alumini i falsifikuar, Φ45/Φ48 -160MM
PEZULLIMI I PARA E PA RREGULLUESHME 770MM
SHOKIMI I PASQYR RIKRYERI I RREGULLUESHEM 350MM
F DETYRS DHE ORI I METRIT PA
BAZA E RRETHIT 1240MM
PASTRIMI I TOKS 320MM
LARTësia e ulëses 830MM
Kapaciteti i rezervuarit 3.2 L
N PESHA/G PESHA 76 kg / 89 kg
MADHSIA E PRODUKTIT (LxWxH) 1780 * 760 * 1175 MM
PIRMBAJTJA E PAKETIMIT (LxWxH) 1440 * 380 * 760 MM
Qty 69PCS / 20 'GP 166PCS / 40' HQ


Shasi

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarët dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
PUN B & GRAFIK

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarët dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
MBRAPA

RFZ Jaguar 140

RFZ THUNDER 125

NEXT