Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

Biçikletë e palosshme 20 inç Apollo me motor 36V 250W

 • Detaje
 • Video
BIKICIKLETA ELEKTRIKE

Apollo Sports Technology vazhdon gjithmonë të projektojë dhe prodhojë biçikletën elektrike më të mirë për ju! Ne mund të furnizonim të gjitha llojet e biçikletave elektrike. Pas 16 vitesh zhvillimi, Apollo Sports Technology Electric Bicycle ka arritur një pozicion udhëheqës në Kinë. Bazuar në përvojën e pasur të prodhimit dhe aftësinë e shkëlqyer të kërkimit dhe zhvillimit, biçikletat elektrike Apollo Sports Technology janë shitur me sukses në të gjithë botën me një çmim konkurrues dhe cilësi të besueshme.

 • 11
 • B52 Plus
 • E-biçikletë
 • E-biçikletë
 • E-biçikletë
 • ÇMIMET E PROJEKTIMIT TIR PANIRIT KANTON
SPECIFIKIMETFRAMEAlloy 6061 T6
FORKaliazh
FURAFrenat mekanike të diskut Tektro
BARI I TRAJTIMITAliazh
STEMAliazh
ShalëSU-E6219
GripMbërthyese lëkure BRD-690
TyreKenda K193 20X1.50 + shirit najloni
RIMAliazh+ çeliku foli
DerailleurShimano Tourney 7 shpejtësi
LEHTAF/R dritë LED
DisplayEkran LCD KD-58C
ENGINEBafang G310 36V 250W
BATTERY36V 7.8Ah litium kinez
Kontrollueskontrollues i valëve të sinusit
SENSORSistemi i ndihmës me 12 magnet
Qty96PCS / 20 'GP
268PCS / 40 'HQ
KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA

ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
MBRAPA

Asnje

Smart 2s Plus

NEXT