Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

Biçikletë 150cc Dirt Hyrja Niveli Pit Bike Për Kalërim Rinor Rinor

 • Detaje
 • Video
Gara RXF

Në Apollo Sports Technology ne jemi të përkushtuar për të krijuar me dorë motoçikletat më inovative me 4 goditje në botë. Tani produktet tona gëzojnë një reputacion të mirë në shtëpi dhe në bord. Nën frymën e garave me motor, ne ofrojmë produkte të shkëlqyera për klientët në të gjithë botën. Vëmendja ndaj detajeve krijon suksesin e çdo produkti. Çdo person në Apollo Sports Technology e kupton se inovacioni i vazhdueshëm është ajo që na ndan nga të tjerët.

 • Dirt Bike
 • RXF FREERIDE
 • Dirt Bike
 • Dirt Bike
 • Dirt Bike
 • RACING

  VOLT V-ONE 830 mm
  PEZULLIMI I PARA

SPECIFIKIMET
LLOJI I ENGJINSGJ125CC | GJ140CC | G X150CC | ZS190CC
carburetorTE GJITHE JU
FTOHJEFtohje e ajrit | Ftohje vaji
TRANSMETIMI4 MERRS (N-1-2-3-4) | 5 GAZHE (1-N-2-3-4-5)
RIM I HUNDR/I PASARMÇELIKU 17 "/14" | ÇELIKU 19/16 "
GOMA E PARA/E PARA17 "/14" YUANXING | SBLONG 19 "/16"
Frena e përparme / e pasmeFURA E DISKUT 220MM/190MM
ARM I RRETHIS SAR PASURSTEEL
timonFATBAR ÇELIKU 28.6MM
NGARJE TREFISHTAlumini i falsifikuar
PEZULLIMI I PARAVOLT V-ONE 830 mm
SHOKIMI I PASQYRVOLT V-FORCA 350MM E RIKRYSHUR E RREGULLSHME
BAZA E RRETHIT1300MM
PASTRIMI I TOKS350 mm | 360 mm
LARTësia e ulëses890 mm | 910 mm
Kapaciteti i rezervuarit6.5L
PESHA NETO78 kg | 91 kg
Qty46PCS / 20 'GP, 126PCS / 40' H
MOTOR & SHTRIM

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarët dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

ENGINE
 • ENGINE
 • ENGINE
Shasi

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarit dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
PUN B & GRAFIK

Ky RXF Mini i ri është mini motoçikleta e parë e zhvilluar me të njëjtat përfundime si biçikletat më të mëdha, duket si një 250cc! Më shumë se 12 muaj u deshën për të zhvilluar pezullimin e përshtatur për fëmijët, kjo biçikletë është bërë për fëmijët nga 3 deri në 7 vjeç. Isshtë e pajisur me motorin e ri elektrik automatik Zongshen 55cc.

DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
MBRAPA

RXF ELITE 150

Asnje

NEXT