Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

Biçikletë 110cc Mini Biçikletë Hyrja në Nivel Për Rinat Rinore Rinore

 • Detaje
 • Video
Gara RXF

Në Apollo Sports Technology ne jemi të përkushtuar për të krijuar me dorë motoçikletat më inovative me 4 goditje në botë. Tani produktet tona gëzojnë një reputacion të mirë në shtëpi dhe në bord. Nën frymën e garave me motor, ne ofrojmë produkte të shkëlqyera për klientët në të gjithë botën. Vëmendja ndaj detajeve krijon suksesin e çdo produkti. Çdo person në Apollo Sports Technology e kupton se inovacioni i vazhdueshëm është ajo që na ndan nga të tjerët.

 • motoçikletë
 • RXF MINI
 • motoçikletë
 • motoçikletë
 • motoçikletë
 • RACING

  VOLT V-ONE 630 mm
  PEZULLIMI I PARA

SPECIFIKIMETLLOJI I ENGJINSZONGSHEN 50CC
KARBURATORRRUGA SHENG 14MM
TRANSMETIMIAUTOMATIKE E PLOT
FTOHJEFtohje e ajrit
BREZAT E PARA/TE PARAÇeliku 10 "/10"
GOMA E PARA/E PARAKYXIAG
Frenat e para/të pasmeFURA E DISKUT 170MM/170MM
ARM I RRETHIS SAR PASURSTEEL
timonÇeliku 22mm
NGARJE TREFISHTAlumini i falsifikuar
PEZULLIMI I PARAVOLT V-ONE 545 mm
SHOKIMI I PASQYRVOLT V-ONE 190 mm
BAZA E RRETHIT855MM
PASTRIMI I TOKS180MM
LARTësia e ulëses560MM
Kapaciteti i rezervuarit1.6L
PESHA NETO43KG
Qty105PCS / 20 'GP, 248PCS / 40' HQ

Motori & Shter

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarit dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

ENGINE
Shasi

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarit dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

KORNIZA
 • KORNIZA
PUN B & GRAFIK

Ky RXF Mini i ri është mini motoçikleta e parë e zhvilluar me të njëjtat përfundime si biçikletat më të mëdha, duket si një 250cc! Më shumë se 12 muaj u deshën për të zhvilluar pezullimin e përshtatur për fëmijët, kjo biçikletë është bërë për fëmijët nga 3 deri në 7 vjeç. Isshtë e pajisur me motorin e ri elektrik automatik Zongshen 55cc.

DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
MBRAPA

RXF MINI 50

RXF HAPUR 125

NEXT