Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

Biçikletë 125cc për të eksploruar shkretëtirën dhe për të marrë përvojë ekstreme në udhëtim

 • Detaje
 • Video
Gara RXF

Në Apollo Sports Technology ne jemi të përkushtuar për të krijuar me dorë motoçikletat më inovative me 4 goditje në botë. Tani produktet tona gëzojnë një reputacion të mirë në shtëpi dhe në bord. Nën frymën e garave me motor, ne ofrojmë produkte të shkëlqyera për klientët në të gjithë botën. Vëmendja ndaj detajeve krijon suksesin e çdo produkti. Çdo person në Apollo Sports Technology e kupton se inovacioni i vazhdueshëm është ajo që na ndan nga të tjerët.

 • motoçikletë
 • RXF HAPUR
 • motoçikletë
 • motoçikletë
 • motoçikletë
 • RACING

  GJ 125CC
  GJ 140CC
  GJ 150CC

SPECIFIKIMET
LLOJI I ENGJINSGJ125CC | GJ140CC | GJ150CC
carburetorTE GJITHE JU
FTOHJEFtohja e ajrit
TRANSMETIMI4 GEARS (N-1-2-3-4)
RIM I HUNDR/I PASARMÇeliku 14 "/12"
GOMA E PARA/E PARASBLONG
Frena e përparme / e pasmeFURA E DISKUT 220MM/190MM
ARM I RRETHIS SAR PASURSTEEL
timonFATBAR ÇELIKU 28.6MM
NGARJE TREFISHTAlumini i falsifikuar
PEZULLIMI I PARAVOLT V-ONE 810 mm
SHOKIMI I PASQYRVOLT V-FORCA 350MM E RIKRYSHUR E RREGULLSHME
BAZA E RRETHIT1180MM
PASTRIMI I TOKS285MM
LARTësia e ulëses820MM
Kapaciteti i rezervuarit5.3L
PESHA NETO75KG
Qty63PCS / 20 'GP, 156PCS / 40' HQ


MOTOR & SHTRIM

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarët dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

ENGINE
 • ENGINE
 • ENGINE
 • ENGINE
Shasi

Një përzgjedhje e gjerë e zhvendosjeve ju ofrohet me gamën JAGUAR: 125cc për të inicuarit dhe 140cc/150cc për ato të konfirmuara. E pajisur me të njëjtën shasi si motoçikletat tona të fabrikës, ky RFZ JAGUAR është jashtëzakonisht konkurrues. Provojeni vetë!

KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
PUN B & GRAFIK

Ky RXF Mini i ri është mini motoçikleta e parë e zhvilluar me të njëjtat përfundime si biçikletat më të mëdha, duket si një 250cc! Më shumë se 12 muaj u deshën për të zhvilluar pezullimin e përshtatur për fëmijët, kjo biçikletë është bërë për fëmijët nga 3 deri në 7 vjeç. Isshtë e pajisur me motorin e ri elektrik automatik Zongshen 55cc.

DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
MBRAPA

RXF JUNIOR 110

RXF ELITE 150

NEXT