Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

Biçikletë elektrike e qytetit 700C/26 inç Bateri e padukshme e biçikletës elektrike Pedelec EN15194

 • Detaje
 • Video
BIKICIKLETA ELEKTRIKE

Apollo Sports Technology vazhdon gjithmonë të projektojë dhe prodhojë biçikletën elektrike më të mirë për ju! Ne mund të furnizonim të gjitha llojet e biçikletave elektrike. Pas 16 vitesh zhvillimi, Apollo Sports Technology Electric Bicycle ka arritur një pozicion udhëheqës në Kinë. Bazuar në përvojën e pasur të prodhimit dhe aftësinë e shkëlqyer të kërkimit dhe zhvillimit, biçikletat elektrike Apollo Sports Technology janë shitur me sukses në të gjithë botën me një çmim konkurrues dhe cilësi të besueshme.


 • E-biçikletë
 • Plutoni C1 Plus
 • E-biçikletë
 • E-biçikletë
 • E-biçikletë
 • Bateria e integruar

  LG 36V 10.4AH

SPECIFIKIMETFRAMEAlloy 6061 T6
FORKPezullimi RST për ose pirunin e diellit Suntour SF20-XCM
FURATektro Frena mekanike e diskut
BARI I TRAJTIMITAliazh
STEMAliazh Promax i rregullueshëm MA-595
ShalëSU-E6219
GripMbërthyese lëkure BRD-690
TyreKenda K1088 26 ”*1.75 / ose 700C*40C Gomë e papërshkueshme + kasetë najloni
RIMBuze aliazh DH19 Alex + Çelik inox foli
DerailleurShimano Tourney 7 shpejtësi
LEHTAF/R dritë LED
DisplayEkran LCD KD-58C
ENGINEMotor pa furça Bafang G310
BATTERY36V10.4AH Bateri litiumi kinez, e lëvizshme me çelës
Kontrollueskontrollues i valëve të sinusit
SENSORSistemi i ndihmës me 12 magnet
SIZE KARTONI148X27X83cm
Qty84PCS / 20 'GP, 194PCS / 40' HQ
KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
MBRAPA

Venus M2 Pro

Asnje

NEXT