Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

Biçikletë e palosshme Apollo 20 inç me buzë aliazh

 • Detaje
 • Video
Biçikleta Racing Cross Kids

Apollo Sports Technology vazhdon gjithmonë të projektojë dhe prodhojë biçikletën elektrike më të mirë për ju! Ne mund të furnizonim të gjitha llojet e biçikletave elektrike. Pas 16 vitesh zhvillimi, Apollo Sports Technology Electric Bicycle ka arritur një pozicion udhëheqës në Kinë. Bazuar në përvojën e pasur të prodhimit dhe aftësinë e shkëlqyer të kërkimit dhe zhvillimit, biçikletat elektrike Apollo Sports Technology janë shitur me sukses në të gjithë botën me një çmim konkurrues dhe cilësi të besueshme.

 • Biçikletë e palosshme
 • SMART 2S
 • Biçikletë e palosshme
 • Biçikletë e palosshme
 • Biçikletë e palosshme
 • APOLLO SPORTS RIM

  8FUN 36V, 250W (350W)

SPECIFIKIMETFRAMEAlloy 6061 T6
FORKaliazh
FURAFrenat mekanike të diskut Tektro
BARI I TRAJTIMITAliazh
STEMAliazh
ShalëSilikon SR/A094DR1008067
GripBRD-019
TyreKenda 20 "*2.125 +shirit najloni
RIMAliazh
DerailleurShimano Tourney 7 shpejtësi
ngarkues24.9V*1A
LEHTAReflektor F/R
DisplayEkran LCD KD-58C
ENGINEBafang G310 36V 250W
BATTERY36V 7.8Ah litium kinez
Kontrollueskontrollues i valëve të sinusit
SENSORSistemi i ndihmës me 12 magnet
SIZE KARTONI* 90 45 * 65cm
Qty96PCS / 20 'GP; 260PCS / 40 'HQ
KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA

ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
MBRAPA

B52 Plus

Asnje

NEXT