Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

Biçikletë me 16 Inç për fëmijë Bilanci Motor pa furça 24V 250W Mini biçikletë elektrike elektrike kryq

 • Detaje
 • Video
Biçikleta Racing Cross Kids

Apollo Sports Technology vazhdon gjithmonë të projektojë dhe prodhojë biçikletën elektrike më të mirë për ju! Ne mund të furnizonim të gjitha llojet e biçikletave elektrike. Pas 16 vitesh zhvillimi, Apollo Sports Technology Electric Bicycle ka arritur një pozicion udhëheqës në Kinë. Bazuar në përvojën e pasur të prodhimit dhe aftësinë e shkëlqyer të kërkimit dhe zhvillimit, biçikletat elektrike Apollo Sports Technology janë shitur me sukses në të gjithë botën me një çmim konkurrues dhe cilësi të besueshme.

 • Biçikleta për fëmijë
 • SEDNA 16 PRO

  Biçikleta Elektrike për fëmijë

 • Biçikleta për fëmijë
 • Biçikleta për fëmijë
 • Biçikleta për fëmijë
 • 2020 NXEHT

  KIDS

SPECIFIKIMETENGINEMotor furçë 24V150W
BATTERY24V5.2AH, bateri e lëvizshme
FRAMEaliazh alumini
FORKçelik
SIPFRFAQJA E KUADRITLlak Stoving Kornizë Trajtimi sipërfaqësor më i ndritshëm
TRAJTIMIdhe e Bukur
FURAFrena e daulles së pasme
BARI I TRAJTIMITAliazh
STEMAliazh
GripTeknologjia Sportive Apollo
Tyre16 "
RIMRim najloni 16 "
TRANSIMISIONIZinxhir
ngarkues24.9V*1A
DISTANCARreth 40-60 minuta
SHPEJTESI MAKSIMALE10KM /19KM /H
NM9 NM
LOAD MAXkgs 50
SIZE KARTONI119X25X60cm
COLORE kuqe/portokalli/e verdhë/blu/jeshile/rozë
PESHA NETO11.5 KGS
Qty164PCS / 20 'GP; 389PCS / 40 'HQ
PK

Kontrolli ynë i rreptë i cilësisë dhe fokusi ynë në R&D kanë rezultuar në ndërtimin e një rrjeti të suksesshëm shpërndarjeje në mbarë botën. Në Azi, Amerikë, Evropë, Australi, Afrikën e Jugut dhe Izrael ne të gjithë kemi partnerë të shkëlqyer. Që nga viti 2015, ne do të vazhdojmë të ndërtojmë rrjetin e shërbimeve pas shitjes në të gjithë botën për të përmirësuar përvojën e përdoruesve të produkteve tona.

  • Biçikleta për fëmijë
  • vs
  • Biçikleta për fëmijë
GARANCI: 12 MUAJ
 • · 12 muaj për Bateri, Motor, Kontrollues, Garanci për karikuesin

  · 11KGS, kornizë e krijuar posaçërisht për biçikletën e balancës elektrike, siguron forcë dhe ngasje më të sigurt.

  · Drejtimi i pjesshëm i kabllove të jashtme, nën premisën e ngasjes së sigurt, ne e bëjmë itinerarin të lehtë dhe mirëmbajtjen pas shitjes më të përshtatshëm dhe më të shpejtë.

 • vs

 • · 6 muaj garanci

  · 11.2 kg

  · Drejtimi i brendshëm i kabllove 

 • Biçikleta për fëmijë
 • vs
 • Biçikleta për fëmijë
Bateria zbritëse dhe e lëvizshme
 • · Bateria e lëvizshme është në zhvillim e sipër, do të lëshohet së shpejti.

  · Opsionet e baterisë 2.6AH-5.2AH, refuzoni një të vetme dhe siguroni më shumë larmi;

  · Dizajni i integruar i baterisë me kornizë e bën biçikletën koncize dhe të thjeshtë si një biçikletë dhe më të sigurt.

 • vs

 • · Bateri e heqshme

  · Bateri 5.2 AH

  · Dizajn i jashtëm i baterisë nën kornizë, rrezik potencial kur fëmijët hipin në natyrë.

 • bateri e lëvizshme
 • vs
Motor 80W-120W për Opsion
 • · Motor 80W-120W për Opsion, mbështesin kërkesa të ndryshme të energjisë për fëmijë të moshave të ndryshme;

  · Dizajni i ëmbël dhe i lehtë i çmontimit të motorit dhe kontrolluesit për prindërit, më i përshtatshëm dhe më i lehtë për tu mirëmbajtur dhe riparuar;

 • vs

 • · Motor 100W

  · Motori është i vështirë për tu çmontuar dhe mirëmbajtur.

 • Motori 80W-120W
 • vs
Mbyllur nën kornizë
 • · Mbyllur nën kornizë nga pllaka aliazh, më praktike dhe me jetëgjatësi më të madhe se mbulesa plastike;

  · Kabllo të jashtëm të papërshkueshëm nga uji, kabllo të fshehur dhe të mbyllur për të parandaluar dëmtimin e ujit

 • vs

 • · Vulosur nën kornizë

 • Mbyllur nën kornizë
 • vs
 • Mbyllur nën kornizë
  Zinxhiri i Pakos së Plotë
  • · Mbulesë e zinxhirit të mbuluar plotësisht për të siguruar hipje më të sigurt për fëmijët në krahasim me mbulesën e zinxhirit gjysmë të mbuluar;

  • vs

  • · E pasigurt

  • Zinxhiri i Pakos së Plotë
  • vs
FURA E SIGURIS E PUTRDORUR ÇELWS
 • · Leva e frenimit të energjisë, për opsion, klienti mund të zgjedhë bazuar në nevojat reale;

 • vs

 • · Ndërprerës i ndërprerë i frenave Saftey

 • FURA E SIGURIS E PUTRDORUR ÇELWS
 • vs
Mbytëse profesionale e biçikletës elektrike e gishtit të madh
 • · Mbytëse profesionale e biçikletës elektrike e gishtit të madh

  · Dizajn me madhësi të veçantë për t'iu përshtatur madhësisë së dorës së fëmijëve nga Apollo Sports Technology

 • vs

 • · Mbytës i kthesës i stilit të motorit

  · Mbërthimi i tregut

 • Mbytëse profesionale e biçikletës elektrike e gishtit të madh
 • vs
Konsumatorët mund të zgjedhin çdo ngjyrë lirshëm
 • · 708 lloje të ngjyrave të kornizës, për të mbështetur shërbimet e personalizuara, ngjyrat e reja dhe të ndryshme të afisheve, gjithashtu pjesë e dizajnit DIY, zhvillojnë aftësinë praktike të fëmijëve; Dizajn shumëngjyrësh për të siguruar një botë me biçikleta shumëngjyrëshe për fëmijët;

 • Konsumatorët mund të zgjedhin çdo ngjyrë lirshëm


Çmim tërheqës dhe i arsyeshëm
 • · Super kosto-efektive, me çmim më të ulët për të marrë pamje të nivelit të lartë dhe biçikletë me performancë të lartë;

 • vs

 • · I shtrenjtë

 • Çmim tërheqës dhe i arsyeshëm
 • vs
MBRAPA

RXF SEDNA 16

Asnje

NEXT