Të gjitha kategoritë

Nga Apollo Moto Co., Ltd.

EN

Biçikletë elektrike Apollo 27.5" 36V 250W me motor të mesëm Biçikletë elektrike të gjithë terrenit

 • Detaje
 • Video
BIKICIKLETA ELEKTRIKE

Apollo Sports Technology vazhdon gjithmonë të projektojë dhe prodhojë biçikletën elektrike më të mirë për ju! Ne mund të furnizonim të gjitha llojet e biçikletave elektrike. Pas 16 vitesh zhvillimi, Apollo Sports Technology Electric Bicycle ka arritur një pozicion udhëheqës në Kinë. Bazuar në përvojën e pasur të prodhimit dhe aftësinë e shkëlqyer të kërkimit dhe zhvillimit, biçikletat elektrike Apollo Sports Technology janë shitur me sukses në të gjithë botën me një çmim konkurrues dhe cilësi të besueshme.


 • Biciklete Elektrike
 • Venus C2 Pro
 • Biciklete Elektrike
 • Biciklete Elektrike
 • Biciklete Elektrike
 • 2020 NXEHT

  Qendra Motor me shpejtësi të lartë pa furça

SPECIFIKIMETFRAMEAlloy 6061 T6
FORKPiruni i pezullimit Suntour SF18-XCM-ATB
FURAFrena hidraulike LOGAN HD-M620 me 4 pistona
BARI I TRAJTIMITAliazh
STEMAliazh
ShalëDDK-5295
GripMbërthyese lëkure BRD-690
TyreCST C1844 27.5*2.4 me shkronja ROCK HAWK + kasetë najloni
RIMAliazh mur binjak + çelik inox foli
DerailleurShimano Altus 9 shpejtësi
LEHTAReflektor F/R
DisplayShengyi 8100 ekran LCD
ENGINEMotori qendror SHENGYI CMT03, motor 36V 250W
BATTERY36V10.4AH Samsung
KontrolluesSensor rrotullimi
SENSORSensor rrotullimi
SIZE KARTONI154X27X86cm
Qty80PCS / 20 'GP; 192PCS / 40 'HQ
KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
 • KORNIZA
ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
 • ERGONOMIA & KOMFORTI
DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
 • DEKALET
MBRAPA

Asnje

Venus M2 Pro

NEXT